.

.

Petrus Ретро 52 Класичен Метал Канцеларија Дупка Жолта

Petrus Ретро 52 Класичен Метал Канцеларија Дупка Жолта

DEN 873.36

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Производителот гаранција може да не се применува.Удари afiladísimos кои го намалуваат напор.Удари до 20 листови хартија (80 г/м2).Јасно формат ознаки и силна водич бар обезбеди совршена усогласување на листовите.Со безвременски дизајн и кул ретро боја.Презентација во блистер.petrus taladros 52 20 hojas amarillo 2 taladros 624407.

Главните карактеристики

Избор на клиент