.

.

UXZDX CUJUX Пластични Caliper Електронски Дигитални Vernier Caliper 0-150mm Vernier Caliper Мерење Алатки

UXZDX CUJUX Пластични Caliper Електронски Дигитални Vernier Caliper 0-150mm Vernier Caliper Мерење Алатки

DEN 3015.36

Пристапност
Во достапна форма

Опсег : 0-100 / 150mm.Материјал : пластични влакна.Резолуција : 0.1 mm.Читање вредност : 0.1 mm.Функција : OD, ID, длабочина, чекори.Име : пластични електронски дигитални caliper 0-150mm Model : 0-150 / 100mm Measuring опсег : 0-100mm 0-150mm Resolution : 0.1 mm Reading вредност : 0.1 mm Material : пластични fiber Accuracy : 0.2 mm Range : 0-100 / 150mm Operating температура : 0-40 Note : 1. Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви Благодариме За Вашето Разбирање.Едно копче за брзо да се префрлате помеѓу два начини на мерење : инчи,мм.

Главните карактеристики

Избор на клиент