.

.

uxcell 4pcs 2 Терминали Рог Труба Контрола Switch Црна за Мотоцикл Скутер

uxcell 4pcs 2 Терминали Рог Труба Контрола Switch Црна за Мотоцикл Скутер

DEN 1238.40

Пристапност
Во достапна форма

Pin Број : 2; Име На Производ : Мотоцикл Рог Switch.Материјал : Пластика.Пакет Содржина : 4 x Мотоцикл Рог Switch.Школка Во Боја : Црна.Димензија : 38 x 15 x 41mm / 1.5" x 0.59" x 1.61" (L*W*H). 2 pin терминали, мотоцикл рог switch.Лесно да се инсталира.Голем дел за замена на старите, оштетување или скршени мотоцикл switch .Контрола на мотоцикл рог.Универзален тип,погодни за повеќето од мотор.Пакетот Вклучува : 4 x Мотоцикл Рог Switch.

Главните карактеристики

Избор на клиент