.

.

Казабланка Фан Компанија 59350 44 Изотопот Тавански Вентилатор со Светлина, со Ѕид Контрола, Мали, Свежа Бела Завршница

Казабланка Фан Компанија 59350 44 Изотопот Тавански Вентилатор со Светлина, со Ѕид Контрола, Мали, Свежа Бела

DEN 9196.80

Пристапност
Во достапна форма

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .СОВРЕМЕНИТЕ ТАВАНСКИ ВЕНТИЛАТОР : модерниот Изотопот доаѓа со LED светло опфатени со насликани случаи бело стакло дека ќе го задржи дома внатрешни работи сегашните и инспириран; Мерки 44 x 44 x 9.59 Инч.МУЛТИ-БРЗИНА РЕВЕРЗИБИЛНА ФАН МОТОР : Директно се Вози мотор испорачува ултра-моќен струење со тивка перформанси; Промена на насоката од downdraft режим во текот на летото да updraft режим во текот на зимата.LED СВЕТЛО за ПОЛНЕЊЕ : Енергетски ефикасни dimmable LED светилки нека ти контрола на осветлување и амбиент на просторот за живеење; долготрајните светилки имаат подолг животен век отколку традиционалните светилки.ПРЕМИУМ ЅИД КОНТРОЛА : Претвори во модерна свежа бела тавански вентилатор за вклучување/исклучување и да се прилагоди брзината за брзо и лесно право од вашиот ѕиден прекинувач; да ја менувате светлината на светлината и брзина, каде и да сте во соба со коишто се слушаат beep далечинското.СОБА СМЕСТУВАЊЕ : Внатрешна фан е наменета да се користи во сите соби се со ниска тавани, низок профил домување одговара на рамна до плафон; Идеален вентилатор за дневна соба, дневна, спална соба, детска соба и расадник.На Изотопот модерна тавански вентилатор со низок профил дизајн и зафати крило сечилото конфигурација се навраќа на среден век современиот стил кој е идеален за инсталација во ентериери со пониски тавани.Екстра ниски ведрина брзина произведува уникатно благотворно ветре, додека доброто сечилото движење создава луксузен изглед и расположение. 14-степен сечилото на теренот оптимизиран за да се обезбеди идеална воздух движење, а максималните перформанси.Ова е реверзибилна фан доаѓа со обратна ротација фан ножеви кои се задржи соби во вашиот дом, чувство на ладно време лета и топло време зими.Идеален за користење во простории или простори со ниска тавани помалку од 9' во висина.

Главните карактеристики

Избор на клиент