.

.

Germban 234-9124 Течението на Воздухот Гориво Сооднос Кислород Сензор Замена за 2007-2011 Граѓански 1.8 L-L4 36531-РНК-J01

Germban 234-9124 Течението на Воздухот Гориво Сооднос Кислород Сензор Замена за 2007-2011 Граѓански 1.8 L-L4

DEN 1055.76

Пристапност
Во достапна форма

Ја подобрува заштеда на гориво и ја намалува емисијата.Гаранција : 2 години; Тип : 4-жица; Целосно Тестирани.Изработени од високо квалитетни материјали.Лесно да се инсталира, брз одговор,стабилни перформанси, блиски до оригиналниот ефект.Ние се обезбеди 100% совршен, клиент сервис, ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Fitment : Замена за 2007-2011 Хонда Граѓански 1.8 L-L4 Забелешка : ве Молиме да се осигурате овој производ ќе се вклопи вашето возило со проверка на фотографии или дел број со вашиот стар објект пред купување и не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања.

Главните карактеристики

Избор на клиент