.

.

QTMY Кристал Кристал Headbands за Жените,Косата Обрачот Додатоци Headwear Накит (Сина)

QTMY Кристал Кристал Headbands за Жените,Косата Обрачот Додатоци Headwear Накит (Сина)

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

❤️【Она што Ќе Добиете за】Нашата коса додаток е одлично за појавување на вашиот everchanging стилови, тие се, исто така, да одговара за било какви прилики, како што се лоша коса дена, вежби, работа, патување, на плажа, backpacking, па дури и под еден sundress како bandeau!Совршен за многу фризури, како што се Пунџа Updo,dreadlocks,боб,плетенки,конска опашка. ❤️【Лесно да одговара】дизајнер headbands за жените погоден за кратка коса, долга коса, густа коса и тенка коса, погоден за млади девојки и жени, со појавување на различни фризури ќе имаат различни убавина стилови.Добар избор кога ќе се отстранување на шминка, миење лице или само за секојдневно носење. ❤️【Совршен Подарок】Headbands е прекрасен подарок за вашето семејство, пријатели и секој што сакаше во Божиќ, Valentine' Ден, Наставникот Ден, Денот на Мајката, Нова Година е Ден, итн.Можете да изберете различни hairbands според вашиот надворешен изглед. ❤️【Повеќе Функции】Кристално headbands не само ти ги прекрасен моден изглед, но исто така да се задржи вашата коса кога се мијат лицето или make up!Овие headwear со faux бисер beading дизајн ќе направи да изгледаат повеќе шармантен и модерен.Suitble за внатрешна и надворешна употреба, како што партии, свадбена церемонија, датира, концерти или само за секојдневно носење. ❤️【100% Ризик】Ако не сте целосно задоволни со купувањето или производот е оштетен во транзит, скршени, ве молиме контактирајте со нас веднаш.

Главните карактеристики

Избор на клиент