.

.

Sara-u за Контрола на Брзината, Вентилаторот за Ладење Чист Бакар Метал Дното Heatsink Фан Компатибилен за RPi 4B/3Б+3Б

Sara-u за Контрола на Брзината, Вентилаторот за Ладење Чист Бакар Метал Дното Heatsink Фан Компатибилен за RPi

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

➤Изработени од еколошки АБС материјал, тоа е лесен и издржливи. ➤Тоа е лесно да се инсталира и да се поврзете на Аргон Мини фан да Малина Пи 4 B/3Б+/3Б. ➤Тоа е идеален за ладење малина пи, компјутер случај, инвертер, LED светла, овлажнител, арома diffuser, приемник, проектори и други DIY проекти вентилација. ➤Ултра-тенок дизајн овозможува брзо дисипација на топлина, што го прави совршен топлина мијалник. ➤Со чист бакар метал дното и прекинувач, тоа може да биде рачно да се прилагоди за да се задоволат различните потреби.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Спецификации : Matetial : ABSNet Тежина : Околу. 24g Компатибилен Со : RPi 4 B/3Б+/3 BSize : 45x45mm/1.77x1.77 инчи Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Во PWN на владата, тоа само ќе ја свртите на 55 степени по дифолт.Пакетот вклучува : 1 × Аргон Мини Вентилатор( Не Вклучуваат Малина Пи ! ).

Главните карактеристики

Избор на клиент