.

.

NXYVB 24 Парчиња Медиум Притиснете на Ноктите Балерина Ковчег Лажни Ноктите Солидна Боја Полна Покрие Лажни Ноктите Вештачки доградба на Акрилни Нокти за DIY Помине Ум?

NXYVB 24 Парчиња Медиум Притиснете на Ноктите Балерина Ковчег Лажни Ноктите Солидна Боја Полна Покрие Лажни

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

100% сосема нов и висок квалитет.Помогне да се создаде своја сопствена помине уметност.Лесно да се залепи и да ги отстрани,Стапови добро и нема да се скрши.Погоден за сите прилики : лица, празници, подароци, итн.Пакетот вклучува : 1 * 24 лажни ноктите.Салон за квалитет : .Изработени од квалитетна ABS пластика, посилна од повеќето лажни нокти совет на пазарот, не е лесно да се чип исклучување, како не ви помине уметност.Разни големини : . 24 Парчиња ковчег помине совети имаат 12 различни големини за да изберат, кој се поединечно нумерирани 0 - 11, Според нумерирани 0-11 на ноктите совети, ќе можете да скратите и да се оформат свој ноктите е должината и големината лесно.Широк апликации : .Јасно лажни нокти ковчег облик е одлична за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученик, погоден за нокти салони и DIY помине уметност дома.

Главните карактеристики

Избор на клиент