.

.

Мрзливи Сузан Плочата Кабинет Организатор, Дрво Кујна Плочата Складирање Организатор на Кујната Кабинети, Провизии, Фрижидер, Counter врвот, се Врти Контра Складирање

Мрзливи Сузан Плочата Кабинет Организатор, Дрво Кујна Плочата Складирање Организатор на Кујната Кабинети, Провизии,

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

Добиете оваа мрзливи сузан организатор и каже збогум на хаос.Тоа е стабилен и здрав доволно за мали и за големи храна. 100% РИЗИК ГАРАНЦИЈА - Создаден за да се направи вашиот дом повеќе прекрасен место да биде во, ние сме убедени ќе ви се допаднат оваа дрво мрзливи сузан.Што ќе ви овозможи да пристапите на предмети што треба со едноставна спин.Тоа ви помага лесно да пристапувате на животни се чуваат во мрзливи сузан кабинет организаторот.Нашите мрзливи сузан е издржлив и ќе трае за цел живот. 【ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ КОИ ТРААТ】 : Ова дрво мрзливи сузан плочата кабинет организатор е направен од одличен квалитет 100% природни цврсто дрво, кои ќе бидете сигурни дека вашиот countertop, кабинети и фрижидер уредни и organzied.【ЛЕСНО ДА ПРИСТАПИТЕ & 360° СЛОБОДНИ РОТАЦИЈА】 : мрзливи сузан плочата кабинет организатор е дизајниран со rotatable база на која може да оди 360 степени непречено и без пречки.Оваа ротирачки кујна плочата складирање организатор рингишпил прави предмети лесно да се постигне, па дури и кога се чуваат на горните полици. 【ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија МРЗЛИВИ СУЗАН TURATABLE КАБИНЕТ ОРГАНИЗАТОР】 : дрво мрзливи сузан плочата е совршен за користење во вашата кујна, провизии, суета соба, бања, спална соба, на countertops, табели, кабинети, фрижидери, агли.50" големина одговара на повеќето провизии кабинети и доволно голема за околу 20 зачини и мирудии или магацинот лименки и шишиња во вашиот фрижидер.

Главните карактеристики

Избор на клиент