.

.

Компактен и Tristar Не-Електрични Жица Армирано Црево со Хром Метал Завршува

Компактен и Tristar Не-Електрични Жица Армирано Црево со Хром Метал Завршува

DEN 475.20

Пристапност
Во достапна форма

Жица Армирано Црево со Хром Метал Завршува.Директно Вшмукување Црево.Не-Електрични.Замена за Компактен, Tri Star, и Зелена Свиња Машини.Црево, Никој не-Електрични Заврши Жица O/S Замена за Компактен, Tri Star, и Зелена Свиња Машини.

Главните карактеристики

Избор на клиент