.

.

X-DREE Накит Градина Лозата Жица 5.9 mm Тема Кол Отворот Завртка Око Кука Злато на Ѕвонење 20pcs(Joyería Jardín Лозата Alambre 5.9 mm Rosca Diámetro Ojal Tornillo Gancho de ojo Tono дорадо 20pcs

X-DREE Накит Градина Лозата Жица 5.9 mm Тема Кол Отворот Завртка Око Кука Злато на Ѕвонење 20pcs(Joyería Jardín

DEN 2282.40

Пристапност
Во достапна форма

Пакет Содржина : 20pcs x Завртка Око Кука; Тежина : 234g.Материјал : Метал; Име На Производ : Завртка Око Кука.Главната Боја : Злато Тон; Вкупна Должина : 53mm/2.1".Внатрешен Дијаметар : 14mm/0.55"; Надворешниот Дијаметар : 23mm/0.9"(Diámetro interno : 14mm / 0.55' '; Diámetro externo : 23mm / 0.9' '.Тема Големина : 5.9x19mm/0.23"x0.75"(D*L); Модел : 14#(Tamaño rosca de : 5.9x19mm / 0.23' 'x0.75' '(D * L); Modelo : 14 #.Накит Градина Лозата Жица 5.9 mm Тема Кол Отворот Завртка Око Кука Злато на Ѕвонење 20pcs Screw кука.Круг крајот.Може да се користи како таванот кука да се откажам растенија.Остри поени гризе дрво брзо лесно.За употреба во екстериерот и ентериерот апликации.Опис на Spanish Joyería Jardín Лозата Alambre 5.9 mm Rosca Diámetro Ojal Tornillo Gancho de ojo Tono дорадо "20pcs Contenido del paquete : 20pcs x tornillo gancho de ojo; peso : 234g Material : Метал; Nombre del producto : Gancho de ojo де tornillo Color директорот : Tono дорадо"; Longitud вкупно : 53 mm / 2.1' 'Diámetro interno : 14mm / 0.55' '; Diámetro externo : 23mm / 0.9' 'Tamaño rosca de : 5.9x19mm / 0.23' 'x0.75' '(D * L); Modelo : 14 #.

Главните карактеристики

Избор на клиент