.

.

Kisangel Бебе Преносни Менување на Подлога Количка за Големи Водоотпорен Мат Патување Мат Станица Години за Деца Новороденчињата Бебе Туш Подарок

Kisangel Бебе Преносни Менување на Подлога Количка за Големи Водоотпорен Мат Патување Мат Станица Години за

DEN 270.96

Пристапност
Во достапна форма

Изработени од памук, надворешниот слој, апсорпција на вода поставата и памук преграда, го прави кожата - friendly и удобен.Парична казна изработка, исклучителна завиткување, живописни цртан филм шема, совршено ќе го babys љубов.Не мора да се грижите за вашето бебе peeing или pooping на листови.Многу абсорбента и дише, задебелена абсорбента слој, ефикасно да се заклучи течни и impermeable.Менување на бебето пелена насекаде, заштеда на време и и да ја задржите вашиот лист од добивање валкани.Опис Еднократно, хигиенски, лесни за лесен за употреба и чување, погоден за домашни и патување употреба, сите овие предности сакате за бебе менување подлога се сите тука.Усвоена на премиум памук, нашиот производ е за нега на кожа - friendly и издржливи.Со дише и водоотпорен материјал, да ги задржи бебето настрана од влажен кревет и валкани листови.Карактеристики - Боја : Како Што Е Прикажано - Материјал : Памук, Водоотпорен Крпа Големина : 60. 00 X35. 00 X0. 50cm/ 23. 58 X13. 76 X0. 20inch - Промена на бебето пелена насекаде, заштеда на време и и да ја задржите вашиот лист од добивање валкани.- Многу абсорбента и дише, задебелена абсорбента слој, ефикасно да се заклучи течни и impermeable.- Изработени од памук, надворешниот слој, апсорпција на вода поставата и памук преграда, го прави кожата - friendly и удобен.- Парична казна изработка, исклучителна завиткување, живописни цртан филм шема, совршено ќе го вашето бебе' s љубов.- Не мора да се грижите за вашето бебе peeing или pooping на листови.- Боја : Како Што Е Прикажано 1.- Големина : 60 X35 CM.Пакет Вклучувајќи 1 х подлога.

Главните карактеристики

Избор на клиент