.

.

В. К T3110 0585 5 x 85 mm Ѕидани Вежба Малку

В. К T3110 0585 5 x 85 mm Ѕидани Вежба Малку

DEN 235.92

Пристапност
Во достапна форма

Производителот гаранција може да не се применува.Направени од Кован Челик.Волфрам Карбид совети за издржливост.Оптимизиран дизајн за брзо и прецизно дупчење на бетон, камен & тула.В.К високи перформанси ѕидани вежба делови се произведени од врвен квалитет челици за да се обезбеди ефективно долг живот перформанси и се во согласност со релевантните меѓународни стандарди.Достапни во изгуби големини од 4 до 16 мм, како и во сетови.

Главните карактеристики

Избор на клиент