.

.

Фиока за Заклучување на Отпечатоци Лозинка 2 во 1 Кабинети за Заклучување Smart Keyless Електронски Заклучување за Фиока Гардероба Кабинет Кутија

Фиока за Заклучување на Отпечатоци Лозинка 2 во 1 Кабинети за Заклучување Smart Keyless Електронски Заклучување

DEN 1473.60

Пристапност
Во достапна форма

✔Две отклучување методи : поддршка за отпечатоци и лозинка за отклучување методи, едноставно, безбедно и стабилно.Никогаш не се грижите за губење на вашиот клуч повеќе, прстот е клучот, со удобноста на вашиот живот. ✔Голем капацитет за отпечатоци рекорд и лозинка рекорд : до 100 отпечатоци од прсти и 10 групи на лозинки можат да бидат заведени за да ги задоволат вашите потреби. ✔USB полнење дизајн : За итни случаи напојување донесува USB интерфејс, кој е лесен за користење со мобилен телефон полначи или полнење на уреди. ✔Широк спектар на примена и соодветните сценарија : погоден за гардероби, фиоки, чевли кабинети, канцеларија кабинети, весникот кутии, метал кабинети, дрвени кабинети, алатка кутии, поштенски сандачиња, училиште, гардероби, итн. ✔Совршена пред-продажба и по-продажбата на услугата : Ние сме посветени на две напори, еден е да се подобри квалитетот на производот и вашето искуство, а друго е да се подобри пред-продажба и услуга по продажбата.Задоволството на клиентите е нашиот крајната извршување.Ако наидете на некој проблем, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе се реши што е можно побрзо!.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Фиока за Заклучување Материјал : АБС Боја : Како на Слики Прикажани Отпечаток Капацитет : 100 Лозинка Број : 10 поставува Напојување : 4 х АА батерии (Не се вклучени) Стенд-Со Сегашниот Режим : за Помалку од 25 u A Пакет Листа : 1 x Заклучување на Телото 1 x Панел 1 x Заклучување Гром Кутија 1 x Завртка Додаток за Полнење 1 x Прирачник Забелешка : за Итни случаи моќ : Ако батеријата е ниско, кога се отвори, Di Di Di грешка ќе биде пријавен, ве молиме вратете ја батеријата во времето.Кога нема моќ, ве молиме да се приклучиш во DC5 V моќ банка итни напојување.

Главните карактеристики

Избор на клиент