.

.

Малку експлицитен' Суви Текстура Спреј 7oz

Малку експлицитен' Суви Текстура Спреј 7oz

DEN 119.76

Пристапност
Во достапна форма

ЗАГАРАНТИРАНИ РЕЗУЛТАТИ ЌЕ ЉУБОВ – Ние сме толку сигурни ќе љубов Risqué, ние нудиме на нашите ексклузивни без прашања праша гаранција за парите назад.Тоа е толку едноставно.Ние откривме дека нашите клиенти склопот и на почетните перформанси и континуирана употреба на Naomi Vee над сите други етикети тестирани.ДА СЕ СОЗДАДЕ ВОЛУМЕН И ТЕКСТУРА ВО ВАШАТА КОСА ВЕДНАШ!Со нашите докажани формула, Risqué Сува Текстура Спреј ќе се создаде целосна тело стил со зголемен обем во секој тип на коса.Едноставно спреј Risqué насекаде и во текот на вашата коса за да се постигне стилови можете да го видите paraded на модните писти од Њујорк до Лондон, во Париз!Risqué ќе стане вашиот одат-да и нови BFF во светот на косата стил!.Знаевме дека се на нешто и отиде ексклузивно во 2017.Дојде искуство најдобро во за нега на коса на располагање, сите со уверение НУЛА ТЕСТИРАЊЕ врз ЖИВОТНИ и Глутен Бесплатни производи.Ние ви обезбеди ист квалитет на нега и услуги на клиентите, како на нашите клиенти на Naomi Vee како што би добил ако сте биле во нашиот салон стол.Ништо не е некогаш да се отстранат, разредена, или испуштени како нашите контрола на квалитетот е за вториот нема.ОЖИВЕЕ ВАШАТА КОСА БРЗО И ЛЕСНО – Краток за време и не можат да се измијте ја косата пред си исклучување на вашиот errands, на работа или други авантури?Само спреј Risqué во вашата коса и да се постигне итно, долготрајни стил и напнат sculpting без тешки остатоци остави зад себе со други спрејови!.Ние развивме Non Fiction со едноставна простории на "Вистинска Производи за Вистински Луѓе'.Со над 24 години во салонот индустрија и сопственици на повеќе салони победа награди низ неколку годишен категории за услуга, стил, уметнички развој, станавме разочарани од страна на голем број на "професионални" производи на пазарот, како што тие не беа вршење на нашиот бараните стандарди.Користење на сопствениот салон клиенти како модели, ние се врши сеопфатна слепите испитувања со Naomi Vee и меѓународни брендови.Ние сме зеле мистерија и конфузија надвор на производ избор, но ги остави сите магија.Користење на сеопфатно истражување на индустријата способност на клиентот очекувања, ние развивме Non Fiction продуктната линија и Naomi Vee беше роден.Секој производ ние обезбедуваме е во полна сила, концентрирана формула.

Главните карактеристики

Избор на клиент