.

.

Hemobllo 4 Парчиња Анти-Изгубени Мобилен Телефон Синџири Креативни Кожа Телефон Синџир Додатоци

Hemobllo 4 Парчиња Анти-Изгубени Мобилен Телефон Синџири Креативни Кожа Телефон Синџир Додатоци

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете исто така да го користите како DIY оркестарот за торба, keychain, итн.Што виси синџир е декоративни и креативни.Инсталирање на телефонот случај, исто така, ќе телефонот од лизгање надвор од вашата рака и кршење.Се користи за DIY мобилен телефон случаи, вреќи и keychains, погоден за и.Тоа може да ги красат вашата торба добро, и направете ја вашата торба повеќе модерни и убави.Прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели кои DIY мобилен телефон случај, и тие ќе овие синџири.Description If сте во потрага по уникатен мобилен телефон синџир со сигурен квалитет и прифатлива цена, јас ќе ви кажам дека нашиот синџир ќе биде вашиот најдобар избор.Ние усвојување на високо-квалитетни материјали, така да може да се задржи подолго време.Во меѓувреме, тоа доаѓа со посебен и привлечен изглед дизајн.Карактеристики - Боја : Црна, Сина, Црвена, Розова. - Материјал : Кожа. Големина : 21.00 X4.00 X0.20cm/8.25 X1.57 X0.08in. - Исто така, можете да го користите како DIY оркестарот за торба, keychain, итн.Што виси синџир е декоративни и креативни.- Инсталирање на телефонот случај, исто така, ќе телефонот од лизгање надвор од вашата рака и кршење.- Се користи за DIY мобилен телефон случаи, вреќи и keychains, погоден за и.- Тоа може да ги красат вашата торба добро, и направете ја вашата торба повеќе модерни и убави.- Прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели кои DIY мобилен телефон случај, и тие ќе овие синџири.Пакет Including4 x Приврзоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент