.

.

TRIDRIPS Божиќ Прозорец Светла Украси,Божиќ Украс, Декоративни Виси, ПРЕДВОДЕНА Батеријата Напојува Светлина за затворен простор, Windows, Дома, во дневната Соба, Патио Е?

TRIDRIPS Божиќ Прозорец Светла Украси,Божиќ Украс, Декоративни Виси, ПРЕДВОДЕНА Батеријата Напојува Светлина

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

【Висок Квалитет Декорација】 : Акрилна основа украс со висока светлина, презентирање на јасен, светол, и транспарентен декорација кога осветлена.Одлично за Новогодишни елки, врати и прозорци. 【Батеријата Напојува】 : Напојува со 3 ААА батерии и посебно за вклучување/исклучување копче, без ограничување на кабелот за напојување или USB приклучокот.Обезбедување на повеќе локации да се откажам овој украс. (Батерии не се вклучени). 【Лесна Инсталација】 : Постојат 3 инсталација методи.Ако на мазна површина, употреба вшмукување диск инсталација; ако на перфорирани ѕид, користете помине инсталација; и ако на не-перфорирани ѕид, користете двострано лепило за инсталација.Овој украс може да биде инсталиран во различни места. 【Два Начини】 : Постојат 2 начини се нудат на овој украс.Едноставно се приспособат на поставување на "стабилна на" за доследно извршување на светлина или "флеш" за трепкачко светло.Разноврсна декорација за било која локација и прилика. 【Внатрешна/Надворешна Прилагодување】 : Тоа е ваш избор да го инсталирате овој украс внатрешна или надворешна, таа работи добро и за двете settings.Се донесе светла, топло чувство на вашиот простор!Тоа не е водоотпорен, сепак, па ве молиме да бидете претпазливи во близина на вода или дожд.Tridrips карактеристики LED Божиќ украси што ќе се создаде пријатна, повикувајќи атмосфера за било кој празник, фестивал, или партија.Придвижуван од AAA батерии, овие украси може да бидат обесени речиси насекаде со никакви ограничувања за USB порти или места.Обезбедување на едноставност, со едноставна и исклучување.Закачи на прозорец, врата, или дури и елката, Tridrips LED Божиќ украси ќе додадете допир на светлината на секоја соба.

Главните карактеристики

Избор на клиент