.

.

tech21 - Evo Провери Случајот за Apple iPhone Xs - Неонски Аква (T21-6573)

tech21 - Evo Провери Случајот за Apple iPhone Xs - Неонски Аква (T21-6573)

DEN 438.48

Пристапност
Во достапна форма

12 FT/3. 6 M ЗАШТИТА.КАПКА ПО КАПКА.Со три слоја и содржи Flex Shock, високо-вршење влијание материјал уникатен tech21, Ево Проверете ги штити капка по капка од до 12 стапки (3. 6 метри).И тоа не е се надевам или претпоставка, тоа е научно докажано.FLEXSHOCK - висока вршење влијание материјал.ПРОВЕРЕТЕ ДИЗАЈН - Додадете суптилни дизајн детал за вашиот телефони оригинална убавина.ТЕНОК ПРОФИЛ - Заштита на вашиот телефон без додавање на непотребни големо.ОСТАНЕТЕ ПОВРЗАНИ Тестираат да работи совршено со безжично поврзување.

Главните карактеристики

Избор на клиент