.

.

Ротирачка Капа Екранот Рек, Самостојна Шапка Рек Дрво, Кат Метал Капа за Носител со Купола Кука, Мало Шапка Екранот се Залагаме за Перика, 158×56cm/62.2×22in (Боја : Бела, Гол

Ротирачка Капа Екранот Рек, Самостојна Шапка Рек Дрво, Кат Метал Капа за Носител со Купола Кука, Мало Шапка

DEN 362.40

Пристапност
Во достапна форма

Поради прирачник за мерење, постои разлика од 2-3 cm, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Тоа обезбедува на клиентите со прелистување на погодност.Куполата кука помага на шапка задржи својата форма.Ве молиме погледнете го реалните објекти примени. ▶[Rotatable и Подвижен Шапка Рек] : На Самостојна шапка екранот решетката може да се пресели по желба во зависност од вашите потреби, и секој слој може да се ротира 360°, кој не само што ја зголемува изложеноста на шапка, но, исто така, го прави полесно за клиентите да ги собереш и да ги преземат шапка.

Главните карактеристики

Избор на клиент