.

.

Nobsound Малку Мечка MC1023 2-Начин Аудио Микрофон, Слушалки Звучник МИКРОФОН Switcher Слушалки Префрлете Центар Контрола на Јачина на звук Контролер Селектор РКА 3,5 мм

Nobsound Малку Мечка MC1023 2-Начин Аудио Микрофон, Слушалки Звучник МИКРОФОН Switcher Слушалки Префрлете Центар

DEN 767.76

Пристапност
Во достапна форма

) Контрола на јачина на звук : да се контрола на јачината на звукот на слушалките и мултимедијални јазик но не може да се контролира микрофон Mute Копче : за Исклучување на двете микрофон и слушалки (со сет switch) или микрофонот сам (може да се слушне, други додека другите може да не слушаш) Излезна Поставка Прекинувач : Поставување на аудио излезот да биде слушалки или звучник Жици : Микрофон кабелот од слушалките => red џек; другите кабел => зелена џек; На Надворешните звучници напојува => звучник излезна порта излезна порта (погледнете ја сликата) Пакување Листа : 1* MC1023 Аудио Switcher 5* 3.Она што е уште поважно, со ултра-мали димензии, А / Б селектор прекинувач, контрола на јачина на звук, едно-копче за исклучување копче за исклучување на поставување и излез поставување прекинувач, таа може да ги исполни повеќето од вашите потреби.Погоден за различни сценарија како игра играчите, блогери разговор on-line, работни состаноци и музичкото студио.

Главните карактеристики

Избор на клиент