.

.

Термички Потврда за Хартија, Печатачот Термичка Хартија Џеб Хартија Печатач Термичка Хартија во Ролна, за Дома Џеб Печатач за Статистика

Термички Потврда за Хартија, Печатачот Термичка Хартија Џеб Хартија Печатач Термичка Хартија во Ролна, за Дома

DEN 1720.80

Пристапност
Во достапна форма

Може да се применува на денот на приемот печатач, широк спектар на употреба за да се исполнат вашите печатење потреби.Се применува за такси печатење, слободни приемот печатење, храна нарачување систем, канцеларија за печатење, итн.Лесен и брз за употреба и има добар ефект, силни професионални, добри перформанси.Преносни и мал, треба да се користи со печатач (не се вклучени), вклучувајќи 5pcs на пакетот. 5.5 x 2.8 cm / 2.2 x 1.1 во мали печатач, хартија се тркалаат големина, може да обезбедат одлична услуга.Функција : 1. Може да се применува на денот на приемот печатач, широк спектар на употреба за да се исполнат вашите печатење потреби.2. 5.5 x 2.8 cm / 2.2 x 1.1 во мали печатач, хартија се тркалаат големина, може да обезбедат одлична услуга.3. Лесен и брз за употреба и има добар ефект, силни професионални, добри перформанси.4. Се применува за такси печатење, слободни приемот печатење, храна нарачување систем, канцеларија за печатење, итн.5. Преносни и мал, треба да се користи со печатач (не се вклучени), вклучувајќи 5pcs на пакетот.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Термички Приемот Paper Material : Хартија Функции : Применливи за такси печатење, слободни приемот печатење, храна нарачување систем, канцеларија за печатење, итн.Една Ролна Големина : Прибл. 5.5 x 2.8 cm / 2.2 x 1.1 in Package Листата : 5 x Тек на Топлинска Приемот на Хартија.

Главните карактеристики

Избор на клиент