.

.

Нови Allaza Жените Патување Чадор Windproof Автоматски Отворете Го Затвори Компактен Виткање Чадори

Нови Allaza Жените Патување Чадор Windproof Автоматски Отворете Го Затвори Компактен Виткање Чадори

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

ЛЕСНИ, ИНСТАНТ ОТВОРИ БЛИСКУ : се Отвори и затвори веднаш кога ќе притиснете на копчето во чадор се справи.Лесно да се направи само со една рака.Само укината да 11.5 инчи и тежина помалку од 0.9 фунти, лесно да се носат во вашиот ранец, tote, или куферот.WINDPROOF : 8 армирано fiberglass и метал комбинација ребра дава чадор совршен баланс на сила и флексибилност, така што тоа може да го издржи силниот дожд и силен ветар.ВОДООТПОРЕН : патување чадор крошна е 100% pongee ткаенина која е високо водоотпорен и многу брзо сушење.КОМПАКТЕН, УДОБНО : капата претставува 8 fiberglass ребра.Гума-заврши рачка за лизга отпор со голема притиснете го копчето е дизајниран за да биде удобно во рака, дури и кога се врши за еден подолг период.Цел ЖИВОТ ЗАМЕНА ГАРАНЦИЈА : Ние може да гарантира за квалитетот на чадор, бидејќи ние сме професионални чадор производителот со 20 години искуство.Ако нешто тргне наопаку со вашиот чадор, ние ќе ви испратиме замена апсолутно бесплатно!.Подобрување на подобро логистички услуги, Allaza основана суб-бренд на Urbane, специјализира во чадори и за сад.Складот е лоциран во Калифорнија.Како беше чадор направи : Пред производството, Ткаенина, ребра и слични материјали се строго контролирани.Произведена со помош на квалификувани материјали.а) Голема cut - Намалување на 68 инчи до 3 paints во 22.44 инчи за секој.б) да се Повлече раб.c) Мали cut - за Употреба триаголен модел намали чадор триаголник.г) да се Шие секој триаголник една крошна.ѓ) Пакет.Пред испраќање.Гаранција за квалитетот на капата.Сите чадор мора да помине нашите КК Долг.Квалитет на Изработка : Дизајниран со три пати хром позлатен лим окно, и силна метална рамка за да се овозможи поголема стабилност во високи ветрови.На ергономски, се лизга-доказ, и rubberized се справи со врвка за околу рака овозможува лесно носење.Заштитна патување ракав е вклучена.Цел живот Замена Гаранција : Вие сте заштитени за живот од снег, лапавица, и снег низ нашиот живот замена гаранција програма.Ако ништо тргне наопаку со вашиот чадор, ние ќе ви испратиме замена апсолутно бесплатно, нема враќање е потребно.

Главните карактеристики

Избор на клиент