.

.

Деца Деца Белезници со Низа Водоотпорен Снег Ракавици Thinsulate Зимски Ски Белезници за Бебе Девојчиња Момчиња

Деца Деца Белезници со Низа Водоотпорен Снег Ракавици Thinsulate Зимски Ски Белезници за Бебе Девојчиња Момчиња

DEN 310.80

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ✔TOASTY ТОПЛО ДЕЦА СНЕГ БЕЛЕЗНИЦИ : На 3 M Thinsulate изолација и влага-wicking linings се задржи на раце toasty цело време.Нека пот надвор, но не дозволувајте во било ладен воздух или снег!. ✔ДВОЈНО ВОДООТПОРЕН ЗАШТИТА : водоотпорен слој на површината со целосно изградена-во водоотпорен слој се обезбеди вашите малечки прсти топли и суви во текот на целиот ден долго. ✔ЛЕСНО НОСЕЊЕ РАКАВИЦИ : знаеме колку е тешко да стави ракавици за деца е рака.Оваа mitten има пошироко и еластична ткаенината за да им помогнат на децата да се стави на нивните белезници и се приклучат на нивните пријатели на снежните ден во секунда. ✔АНТИ-ЗАГУБИ : На прилагодливи кука и јамка затворање овозможува прецизна, безбедна се вклопуваат да се задржи на белезници од испаѓање на мали деца раце.На монтажни string го задржува ракавици во парови.Нема повеќе да се грижите на ракавици изгубени кога играње надвор. ✔ГО ИЗБЕРАТ ПРАВОТО ГОЛЕМИНА : Совршен за момчиња и девојчиња на возраст од 0-6. Препорачливо е клиенти мерка вашите деца раце и да го изберат правото големина со читање на Големината на Табелата пред цел.Ние сме тука да ви помогне ако имате било какви прашања!.

Главните карактеристики

Избор на клиент