.

.

Томи Hilfiger бебе-момчиња 2 Парчиња Јакна Панталони Сет

Томи Hilfiger бебе-момчиња 2 Парчиња Јакна Панталони Сет

DEN 358.32

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.ТОМИ HILFIGER : Томи Hilfiger е безвременски стил ќе се гарантира дека вашите малку е секогаш облечени во стил.Облека наменета за децата чиј што живот се активни, функционални и авантуристички.СТИЛ И ДИЗАЈН : Нашите тренд управувано дизајни ќе осигура дека вашите малку изгледа како добра како што се чувствува.Салда и со вашето дете секојдневниот стил.УДОБНО се ВКЛОПУВААТ : Две парче сет совршен за облекуваат или игра.Совршен за повик носат, вежба, кондиција, активни спортови, lounging околу куќата или секојдневна употреба.Syncs со вашиот секојдневен стил.Голема облека за kinki!.Симпатична две парче сет со јакна спарени со панталони, совршен за секоја прилика.

Главните карактеристики

Избор на клиент