.

.

УВ Blacklight Реактивен Лице и Тело Боја,Неонски Шминка Комплет Сјај Под Црна Светлината Сликарство Вода Базирани Неонски Пигмент Флуоресцентни 8 Боја во Прав Палета Се

УВ Blacklight Реактивен Лице и Тело Боја,Неонски Шминка Комплет Сјај Под Црна Светлината Сликарство Вода Базирани

DEN 2145.60

Пристапност
Во достапна форма

Но ова е местото каде што ќе го добиете ПОДОБРО црна светлината реактивен лице и тело боја! ♥УВ Сочинуваат Само Сјај под Црна Светлината : 8 бои, сјај супер светло под црна светлини, вклучувајќи Жолта,Црвена портокал,се Зголеми црвена,Зелена,Портокалова,Розова,Виолетова и Сина боја.Неонски шминка комплет е погодна за црна светлината партии, неонски make up, фенси облека партии, улога игра, свадба по партија шминка, сценски претстави, на ноќта на Вештерките, Божиќ, карневал, роденден страни, итн. ♥Препорачува Употреба Прилики : на blacklight реактивен неонски пигмент во прав има фина текстура и повеќе бои, погоден за ентузијасти и сликари да се создаде во текот на денот или ноќта.Неонски палета сенки светат во темница боја е идеална како blacklight партија материјали или ноќта на Вештерките партија. ♥Мал Кожата Тестирање пред да го Користите : состојки на ув blacklight реактивни бои се благи и безбедно.Неонски лицето шминка не содржи штетни хемикалии.Неонски blacklight боја е растворливи во вода, неонски пигменти, избришете ја со влажна хартиена крпа или исплакнете со вода, а потоа користете сапун или чистење на лицето да се чисти.Секој кожата е различен,па затоа не заборавајте да се направи една мала кожата тестирање пред да се користат.Неонски шминка комплет е погодна за црна светлината партии, неонски make up, фенси облека партии, улога игра, свадба по партија шминка, сценски претстави, на ноќта на Вештерките, Божиќ, карневал, роденден страни, итн.Неонски палета сенки светат во темница боја е идеална како blacklight партија материјали или ноќта на Вештерките партија. ♥Препорачува Употреба Прилики : на blacklight реактивен неонски пигмент во прав има фина текстура и повеќе бои, погоден за ентузијасти и сликари да се создаде во текот на денот или ноќта.Неонски blacklight боја е вода-solubleneon пигменти, избришете ја со влажна хартиена крпа или исплакнете со вода, а потоа користете сапун или чистење на лицето да се чисти.Ние сме страствен навивачи на црна светлина партија.Имаме тестирани многу црна светлината реактивен производи, но само неколку се на задоволително ниво.

Главните карактеристики

Избор на клиент