.

.

HANGERWORLD Сребро Метална Жица Облека Закачалки 16inch 13 Мерач Облека Облека Грб Закачалка (10 Парчиња)

HANGERWORLD Сребро Метална Жица Облека Закачалки 16inch 13 Мерач Облека Облека Грб Закачалка (10 Парчиња)

DEN 226.80

Пристапност
Во достапна форма

Пакет од 10 висок квалитет сребро обична жица метални облека закачалки.Тешко, светол, сребрен финиш 41cm ширина - (16 инчи приближно).Идеален за кошули, блузи, панталони, костуми и сл.за патување или за складирање.Силна 13 мерач (посилна од 13.5 или 14 мерач).Ве молиме имајте предвид дека 13 мерач (British Standard Жица Колосек) е 2.337 мм но стандард производство tolerances значи дека жица може да +/- 10% од оваа мерка.Нов & пакуваат.Погодни за употреба со панталоните и рамо чувари.Метална Жица Облека закачалки како што се користи од страна на професионални Хемиско Чистење.Голема вредност за пари.Метал закачалки се економски, простор за заштеда на енергија начин виси било облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент