.

.

BRDI05458 Лежишта 50Pcs /Многу SC30UU/SMA30UU Линеарни Блок Лежишта Линеарни Лагери CNC Делови

BRDI05458 Лежишта 50Pcs /Многу SC30UU/SMA30UU Линеарни Блок Лежишта Линеарни Лагери CNC Делови

DEN 1389.60

Пристапност
Во достапна форма

ЗАБЕЛЕШКА - Секогаш проверете објект големина, боја и квантитетот carefuly пред да се направи купување за да бидете сигурни дека вашиот го добиете она што го сакав.Само се чувствуваат слободни да не контактирате, и Ако има било конфузија или ви требаат повеќе информации производи.Пакет се Вклучени : 50 парчиња.Големина : SC30 UU.Материјал : Алуминиум.Пакет се Вклучени : 50 парчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент