.

.

Stadea CBD101N Дијамант Конкретни Core Вежба Малку Дупка Видов 1 Инчен За Конкретни Тула Блок Камен Ѕидани, Ласерски Заварени Влажно и Суво 1 1/4-7 Нишка

Stadea CBD101N Дијамант Конкретни Core Вежба Малку Дупка Видов 1 Инчен За Конкретни Тула Блок Камен Ѕидани,

DEN 1079.76

Пристапност
Во достапна форма

1 Инчен Дијамант Конкретни Core Вежба Малку Дупка Видов, 17 Инчен Високи Наменета за дупчење тешко Бетон, Арматурата, ѕидарија, тешко тули, Гранит, и други тешко материјали.Ласерски Заварени Дијамант Сегменти за дополнителни заеднички силата која им е потребна за да се намали тешко бетон и други тешко материјали ефикасно. 17" Висок цевка должина, со 1 1/4"-7 арбор, Одговара познат бренд core вежба апаратури.Дизајниран да се намали или во влажна или сува употреба, за подолг животен век користете влажни. 3 Парчиња дијамант Сегменти со висок дијамант концентрација.секој сегмент е 10 MM Висок, 3 MM дебел и 13 MM широк.Stadea Серија Супер C, 1 инч дијамант основни делови 17 инчен високи се дизајнирани за coring сечење тешко бетон, бетонски со арматурата.Има 1 1/4"-7 нишка која одговара на познат бренд core апаратури за конкретни coring.Главниот барел е 17 инчи долго, дијамант сегменти се Ласерски-weleded за stonger бонд.Работи ефикасно на сечење дупка во тешко бетон, арматурата бетон, тешко камења, тули, блокови, mansonry и други тврди површини.За STADEA STADEA нуди индустриски дијамант алатки, моќ tools, и широк спектар на алатки, прибор.STADEA издржливи, агресивни дијамант алатки кои се користат од природен камен измислица продавници, вештачки камен производство продавници, DIY во светот.STADEA трговска марка е во сопственост на e Portal ДОО, Санта Клара CA.STADEA трговска марка е во сопственост на e Portal ДОО, Санта Клара CA.

Главните карактеристики

Избор на клиент