.

.

Планината Виски Чаша,Сет од 2 Карпи Очила во Подарок Кутија,старомодни Стакло за Пиење Бурбон,Скоч,Коктели или Чај,Виски Подарок Сет за Мажи и Жени

Планината Виски Чаша,Сет од 2 Карпи Очила во Подарок Кутија,старомодни Стакло за Пиење Бурбон,Скоч,Коктели или

DEN 717.36

Пристапност
Во достапна форма

▲НОВИ УНИКАТНИ CZMAHODE ПЛАНИНА ВИСКИ ЧАША : На CZMAHODE е за разлика од било кој друг виски чаша во моментов на пазарот.Тоа е уникатен планински дизајн, која се протега по должината на дното на очила во чашата,ние направена обликот на оваа голема планина во чаша со самитот пробивајќи, тоа е надвор од овој свет!. ▲УЛТРА ЈАСНО ДОВЕДЕ СЛОБОДНИ СТАКЛО:Нашите стакло е страна притисне и направени од топ-полица материјал како доведе слободни кристален.Држете се до светлината, на јасност е одлична.По фрлаат на виски во стакло, што може да се види иста убавина како на сликата и можете дури и може да се земе убави слики од вас самите. ▲Таписерии и нежен допир : стакло е направен од мала чаша виски.Исклучителна дизајн го прави тоа многу погодни за жените раце.Мажите, исто така може да го користите за да пијат жесток алкохол, ако ви се допаѓа Убави и нежни и мали чаши.Од ентузијасти да се професионалци, ова виски чаша изгледа кул зад било оградата. ▲ДИЗАЈН И ЗАПЛЕТКАНИ ВО ДЕТАЛИ - Тоа траеше 3 месеци и многу експериментирање да го совладате техниката потребни за да се направи оваа планина стакло.Тоа не е направено со машина, секој стакло е страна разнесени и се потребни повеќе од 8 часа за да се заврши!Секој еден е сосема и уникатно твое.Тие ќе се направи совршен бурбон подарок за мажите и жените. ▲ПЕРСОНАЛНИТЕ ВИСКИ ПОДАРОК : Секоја чаша има луксузно пакување и анти-фалсификувањето етикета со CZMAHODE СТАКЛО,и е подготвен да оди во луксузен подарок кутија за Божиќ подарок или роденденски подарок за татко, дедо, маж, син, брат, пријател во вашиот живот.Дали сте загрижени за она што се подароци за да ги даде на семејството, пријатели, и сопрузи, за Божиќ или други празници?.Сте во потрага за поставување на таписерии и подарок-завиткани виски очила?.Ве молиме Изберете Најдобрите Виски Камен Стакло Поставување На Пазарот CZMAHODE СТАКЛО.Материјал : Lead-free Кристално Стакло.Големина на : 68*70*73 мм.Капацитет : 6.7 мл / 200ml.Боја : јасно.Тежина : 220g. 2* Виски Очила (6.7 мл ) и Подарок Кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент