.

.

EXCEART 4Pcs Прирачник Акупресурата Пенкало Дрвени Тајландски Масажа Стап Род Длабоко Ткиво Масажа Алатка Активира Точка Олеснување на Болката Терапија Алатки со Полн?

EXCEART 4Pcs Прирачник Акупресурата Пенкало Дрвени Тајландски Масажа Стап Род Длабоко Ткиво Масажа Алатка Активира

DEN 272.88

Пристапност
Во достапна форма

На acupoint масажа стапови одговара за сите типови на кожа да го користите.Направени од премиум дрвен материјал, долготраен да ја користите.Компактна форма и лесен, удобен за носење.Погоден за домашна употреба, салон за убавина и на други места.Добро обработени за да бидат мазни и mellow, таа се чувствува многу удобно на кожата.Опис Прирачник Акупресурата Пенкала Предизвикувачи Точка Масажа Притисок Точка Massager Алатки Карактеристики - Димензии : Околу 14. 50 X3. 00 X3. 00cm - Материјал : Дрво.Пакет Вклучувајќи 4 x Acupoint Масажа Стапчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент