.

.

zgs78hh се Справи со Брз Полнач Тип-C USB Двојно Полнење Клупа,Стојат Станица Лулка Држачот за PS5 Контролер

zgs78hh се Справи со Брз Полнач Тип-C USB Двојно Полнење Клупа,Стојат Станица Лулка Држачот за PS5 Контролер

DEN 415.20

Пристапност
Во достапна форма

✿Стабилна полнење перформанси, долг животен век. ✿Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и носат-отпорни. ✿Лесен и компактен, лесен за домашна употреба или патување употреба. ✿Наполнете две рачка во исто време, заштеда на време и да ја задржите вашиот контролер совршено поставени на десктоп. ✿Обвинет од страна Лаптоп/КОМПЈУТЕР/моќ Банка/USB полнач/Ѕидот полначот со USB порта.Спецификација : Интерфејс : Тип-CInput : 5 V 2 ACharging Време : 3.5-4 Hours Material : Пластични и Metal Size : прибл.15.5x18x2.8cm/6.10x7.09x1.10in Main Боја : White Compatible со : за PS5 Controller Quantity : 1 Set Note : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Двојно Полнење Dock1 x Тип-C Кабел(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Главните карактеристики

Interface:
Type-C
Input:
5V 2A
Charging Time:
3.5-4 Hours
Material:
Plastic and Metal
Size:
approx.15.5x18x2.8cm/6.10x7.09x1.10in
Main Color:
White
Compatible with:
for PS5 Controller
Quantity:
1 Set
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package Includes:
1 x Dual Charging Dock :
1 x Type-C Cable :
(other accessories demo in the picture is not included.) :
Избор на клиент