.

.

JJSPP Креативни Бели Порцелански Чај Пет Керамички Office Home Teahouse Оркестарот Мали Статуата на Буда Будистички Храм Занаети Чај Церемонијата (Боја : Б)

JJSPP Креативни Бели Порцелански Чај Пет Керамички Office Home Teahouse Оркестарот Мали Статуата на Буда Будистички

DEN 2745.60

Пристапност
Во достапна форма

Одличен Подарок : Совршен за мини играчки или микро-пејзаж љубовници.Нека декорација вашето биро, дома или занаети.Тип : Чај милениче декорација украси.Примена : декорација, уметничка колекција, благодарност, подароци, родендени, автомобил ентериерно уредување, бизнис, сувенири, итн.Изборот рака фабрика, ова е одличен подарок за вашето семејство и пријатели.Одличен Подарок : Совршен за мини играчки или микро-пејзаж љубовници.Нека декорација вашето биро, дома или занаети.Тип : Чај милениче декорација украси.Примена : декорација, уметничка колекција, благодарност, подароци, родендени, автомобил ентериерно уредување, бизнис, сувенири, итн.Изборот рака фабрика, ова е одличен подарок за вашето семејство и пријатели.Материјал : Ceramic Color : Како picture Size : Како picture Package вклучуваат : 1 x украс Забелешка : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.2. Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење, благодарение~Информации : 1. Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.2. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент