.

.

Месечината Светилка 4.7, Моно Живеење, ПРЕДВОДЕНА Месечина Ноќ Светлина со Стојат Далечински Управувач Ноќ Светилка за Дете Спална соба Boho Оркестарот Подарок за Тин

Месечината Светилка 4.7, Моно Живеење, ПРЕДВОДЕНА Месечина Ноќ Светлина со Стојат Далечински Управувач Ноќ Светилка

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

БЕЗБЕДЕН ЗА ДЕЦА s нашата месечината светилка однесе во светот на романтиката и мистерија!Тоа е мобилен и полнење, полнење за 2-3 часа, батеријата може да трае 8-12 часа (зависи од светлината).Нашата месечината светилка е исто така идеална и user-friendly Nightlight, контрола од страна на далечинскиот управувач или на допир копче за да ја менуваат бојата (16 RGB бои) и 4 осветлување режими, како што се dimmer/посветла, флеш брзини.Тоа е, исто така добар подарок за секоја прилика и на вашата сакана еден.Направени од страна на PLA која е нетоксичен, безбеден за деца & деца!.

Главните карактеристики

Избор на клиент