.

.

YYURUYI Нерѓосувачки Челик Еден бар Крпа Рек Кујна Не-Перфорирани Крпа Виси Род Кабинет Вратата Назад Партал Рек Корозија-Отпорни Бања Pendant

YYURUYI Нерѓосувачки Челик Еден бар Крпа Рек Кујна Не-Перфорирани Крпа Виси Род Кабинет Вратата Назад Партал

DEN 1235.76

Пристапност
Во достапна форма

Не 'рѓосувачки челик : нерѓосувачки челик е одбраната, која има силна отпорност на корозија, добар' рѓа отпор и да гарантира квалитет.Детаљ на обработка : детали за производот се обработуваат трпеливо, трајни, убава и добра товарот капацитет, не е лесно да се оштети.Висока цврстина и издржливост : крпа бар е произведен во согласност со стандардите кои гарантираат висок сила и издржливост во влажни средини.Анти-корозија и анти- ' рѓа : крпа решетката е, одново и одново, елегантна и едноставна форма, заоблени ивици дизајн, удобно и не сечење раце.На страна се чувствува мазна и го спречува гребнатинки и намалувања.Лесно да се инсталира, универзална кука, лесно да се, можете да го инсталирате на кабинет вратата, тоа може да биде лесно да се интегрира во секоја модерна бања.Издржливи, повеќеслојна заштита, повеќе издржлив, лесен и лесно да се чисти.Тоа е погоден за влажна средина во бања, површината е мазна и рамна, обезбедување на квалитет и услуга life Product име : Крпа rack Range на употреба : виси крпи/бања крпи, итн.Материјал : не ' Рѓосувачки steel Scope на примена : бања/wc, итн.Карактеристики на производот : не ' рѓа / не blackening / не fading Reminder : Почитувани купувачи, поради светлосни ефекти, осветленост на дисплејот, прирачник за мерење и други причини, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Производ листа : крпа багажник*1 (овој производ не содржи крпи и други предмети).

Главните карактеристики

Избор на клиент