.

.

Едноставна Радости од Картер е на Деца и Бебе Момчиња Долги Ракави Bodysuit, Пакет на 5

Едноставна Радости од Картер е на Деца и Бебе Момчиња Долги Ракави Bodysuit, Пакет на 5

DEN 438.72

Пристапност
Во достапна форма

100% Памук.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.Пет долги ракави bodysuits во бебе-мека памучна кој без никел прилепува на засилен панели.Проширување дружење со scalloped picot тапацир на некои бои деколте.Пати-во текот ракави вклучени само на големини Preemie и Новородените.Производ големина 0-3М, 3-6 M, а 6-9 M не карактеристика пати-во текот ракави.Доверливи Картер е квалитет, секој ден ниски цени, и без мака пакување-исклучиво за член.Еден Бренд - Пет долги ракави bodysuits во бебе-мека памучна кој без никел прилепува на засилен панели.

Главните карактеристики

Избор на клиент