.

.

YYURUYI Виткање Крпа Багажник, Бања Пешкир Багажник, Бања Ѕид Виси Хардвер Pendant Складирање Багажник, Кујна и Бања Pendant

YYURUYI Виткање Крпа Багажник, Бања Пешкир Багажник, Бања Ѕид Виси Хардвер Pendant Складирање Багажник, Кујна

DEN 3170.88

Пристапност
Во достапна форма

Додадете облека кука дизајн : повеќе лесен за употреба, моќен складирање функција, виткање функција на дизајнирање, кога не е во употреба, тоа може да биде укината на ѕид, што го прави бања простор поголем.Издржливи ѕид куки ви помогне да заштедите простор простор.Покрај тоа, можете лесно може да го зграби секоја точка без нарушување други предмети.Лесна конекција : стабилни без паѓа надвор, силни и издржливи, силна рѓа отпор, на површината усвојува печење лак технологија, раката се чувствува казна, текстура е мека и мазна.Мултифункционален складирање, силна товарот; здрави и еколошки материјали, исклучителна изработка, влага доказ и издржливи во влажни средини.Влага-доказ : крпа решетката е, одново и одново, елегантна и едноставна форма, заоблени агли, удобен и не сечење раце.На страна се чувствува мазна и го спречува гребнатинки и намалувања.Издржливи, повеќеслојна заштита, повеќе издржлив, лесен и лесно да се чисти.Тоа е погоден за влажна средина во бања, површината е мазна и рамна, обезбедување на квалитет и услуга life Product име : Крпа rack Range на употреба : виси крпи/бања крпи, итн.Главен материјал : coppersize:50cm Scope на примена : бања/wc, итн.Карактеристики на производот : не ' рѓа / не blackening / не fading Reminder : Почитувани купувачи, поради светлосни ефекти, осветленост на дисплејот, прирачник за мерење и други причини, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Производ листа : крпа багажник*1 (овој производ не содржи крпи и други предмети).

Главните карактеристики

Избор на клиент