.

.

John Fogerty Потпишан Списание Заверена Автентични PSA/ДНК ГРБ

John Fogerty Потпишан Списание Заверена Автентични PSA/ДНК ГРБ

DEN 468.00

Пристапност
Во достапна форма

Оригинални, автентични, рака потпишан & добиени во-лице autograph.НЕ reporoduction, копирате или пред печатење.Она што можете да го видите на сликата е точно објектот ќе добиете.Доживотна гаранција за автентичноста поддржани од страна на легитимен, основана & добро почитуван Компанија!Ние се претходно одобрени autograph дилер.Ние сме Autograph Фер Трговијата и Асоцијација, Ltd (AFTAL) Одобрени Дилер #AD123 & Универзален Autograph Collector ' s Club (UACC) Член.Копија од Перформансите на Списанието потпишан од страна на Џон.Autographed во-лице списание.Ова е 3-то лице најавени и, исто така, ќе вклучува ГРБ со појавување на сериски броеви од PSA/ДНК Проверка, Inc.Сертификат број - AC30272.

Главните карактеристики

Избор на клиент