.

.

BOKUGE Шапка Организатор, 2 Пакет Ѕид-Монтирани Шапка Управување со 20 Висока Јачина на Клипови, Безбол Капа Организатор Закачалка за Плакарот, Врата, Спална соба, Entryway,

BOKUGE Шапка Организатор, 2 Пакет Ѕид-Монтирани Шапка Управување со 20 Висока Јачина на Клипови, Безбол Капа

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

ИМАЈТЕ ШАПКА ORGNANIZED : Како капа љубовник, дали некогаш сте биле слободни да се фрли вашиот капа низ собата?Оваа капа носителот создава совршено решение за организаторот на капи!Тоа го прави вашиот капи уредни и glancing.НАДГРАДБА на ШАПКА ОРГАНИЗАТОР : Со нашите шапка организаторот, сите што ви треба е стандардна големина за пропелер!Ако немате плакарот или закачалка.Тоа е во ред, ние се подготват силно лепило поддршка.Може да се држи тоа секаде, како што се зад вратата, на ѕидот.ЗАШТИТА НА КАПИ : Користете шапка чување во плакарот, направи шапка далеку од прашина, и не повеќе bentbills или брчките се предизвикани од редење капи на едни со други, или со други предмети.ОДЛИЧНА ПРОИЗВОДСТВО : Нашата бејзбол капа организаторот може да се користи за долго време.Тоа е направена од дебел најлон и добро пораби.Издржлив и силен.Нерѓосувачки челик клипови се доволно силни за да се одржи капи, но не повеќе се стега капа и да се создаде траги.СОВРШЕН 2 ПОСТАВЕТЕ ПОДАРОК : Капа закачалката е совршен подарок за шапка љубовници.Има многу простор за складирање, 2 шапка ги поставува може да се одржи 20 на вашиот омилен капи за организирање на вашиот простор и гардероба.

Главните карактеристики

Избор на клиент