.

.

60W 19V 3.15 Лаптоп Полнач за Samsung NP300E4C NP300E4E NP300E5A NP300E5C NP300E5E NP300V5A NP305E5A NP305E7A NP305V5A NP350U2A NP350V5C NP355E5C NP355V5C NP365E5C[Flyten]

60W 19V 3.15 Лаптоп Полнач за Samsung NP300E4C NP300E4E NP300E5A NP300E5C NP300E5E NP300V5A NP305E5A NP305E7A

DEN 328.56

Пристапност
Во достапна форма

Оваа NP300 E5 C лаптоп, полнач Излез : наизменична СТРУЈА 19 V 3.15 НА 60 W, Текст : AC 100-240 V 1.5 50-60 Hz, Конектор Големина : 5.5*3.0 mm, 100% Сосема Нов.Компатибилен за Samsung np300e4c np300e4e np300e5a np300e5ai np300e5c np300e5e np300v5a np305e5a np305e5ai np305e7a np305e7ai np305v5a np350u2a np350u2b np350v5c np355e5c np355v5c np365e5c np500p4c np510r5e np520u4c np530u4c np530u4b np535u4c np200b4a np200a5b np270e4e np270e5e np270e5g np700z3a np700z3ah np740u3l np740u5l np400b2b np400b4b np470r5e np600b4b np600b5b лаптоп.Компатибилен за Samsung n110 n120 n130 n140 n145 n150 n210 n220 n310 n510 nb30 nc10 nc110 nc20 nc215s nf210 nf310 p530 q330 q430 q530 qx410 qx411 sf310 sf410 sf510 x360 x460 r430 r440 r480 r519 r522 r530 r540 r580 r730 r780 rc512 rv510 rv511 rv515 rv520 rv711 rv720 лаптоп.Сите FTYTEN производи се 100% Сосема Нов;Ригорозна контрола на квалитетот;CE-/FCC-/Ro HS-Уверение за безбедност.Вашиот повтори бизнис е важно за нас, па ако не ви се допаѓа нашиот производ или не го сакате Тоа, за било која причина, ние ќе среќно прифати вратат и да ви ги даде вашите пари назад за 30 дена и 12 месеци за гаранција и размена.како и да е,враќање или повраток се достапни.(Ве молиме проверете со вашиот лаптоп модел и да се купи со доверба!).Објектот Спецификација : Влез : 100-240 V 50-60 Hz Излез : 19 V 3.15 НА 60 W Совет Големина : 5.5 мм x 3.0 mm Гаранција : 12 Месеци Компатибилен P/N CPA09-004 A АД-6019 R ADP-60 ZH BA44-00242 A АА-PA2 N40 W АД-6019 Компатибилни Модели : Samsung N110 N120 N130 N140 N145 N150 N210 N220 N310 N510 Samsung NB30 NC10 NC110 NC20 NC215 S NF210 NF310 P530 Samsung Q330 Q430 Q530 QX410 QX411 SF310 SF410 SF510 X360 X460 Samsung R430 R440 R480 R519 R522 R530 R540 R580 R730 R780 RC512 Samsung RV510 RV511 RV515 RV520 RV711 RV720 Samsung NP300 E4 C NP300 E4 E NP300 E5 A NP300 E5 AI NP300 E5 C NP300 E5 E Samsung NP300 V5 A NP305 E5 A NP305 E5 AI NP305 E7 A NP305 E7 AI NP305 V5 A Samsung NP350 U2 A NP350 U2 B NP350 V5 C NP355 E5 C NP355 V5 C NP365 E5 C Samsung NP500 P4 C NP510 R5 E NP520 U4 C NP530 U4 C NP530 U4 B NP535 U4 C Samsung NP200 B4 A NP200 A5 B NP270 E4 E NP270 E5 E NP270 E5 G Samsung NP700 Z3 A NP700 Z3 AH NP740 U3 L NP740 U5 L Samsung NP400 B2 B NP400 B4 B NP470 R5 E Samsung NP600 B4 B NP600 B5 B.

Главните карактеристики

Input:
100-240V 50-60Hz
Output:
19V 3.15A 60W
Tip Size:
5.5mm x 3.0mm
Warranty:
12 Months
Compatible P/N :
CPA09-004A AD-6019R ADP-60ZH BA44-00242A AA-PA2N40W AD-6019 :
Compatible Models:
Samsung N110 N120 N130 N140 N145 N150 N210 N220 N310 N510 :
Samsung NB30 NC10 NC110 NC20 NC215S NF210 NF310 P530 :
Samsung Q330 Q430 Q530 QX410 QX411 SF310 SF410 SF510 X360 X460 :
Samsung R430 R440 R480 R519 R522 R530 R540 R580 R730 R780 RC512 :
Samsung RV510 RV511 RV515 RV520 RV711 RV720 :
Samsung NP300E4C NP300E4E NP300E5A NP300E5AI NP300E5C NP300E5E :
Samsung NP300V5A NP305E5A NP305E5AI NP305E7A NP305E7AI NP305V5A :
Samsung NP350U2A NP350U2B NP350V5C NP355E5C NP355V5C NP365E5C :
Samsung NP500P4C NP510R5E NP520U4C NP530U4C NP530U4B NP535U4C :
Samsung NP200B4A NP200A5B NP270E4E NP270E5E NP270E5G :
Samsung NP700Z3A NP700Z3AH NP740U3L NP740U5L :
Samsung NP400B2B NP400B4B NP470R5E :
Samsung NP600B4B NP600B5B :
Избор на клиент