.

.

XDYQP Висока Прецизност Внатрешниот Ритам Ширина Дигитален Дисплеј Caliper Спецификација 3-150mm 3-200mm 4-300мм Погоден за Ритам Мерење (Боја : 4-300мм)

XDYQP Висока Прецизност Внатрешниот Ритам Ширина Дигитален Дисплеј Caliper Спецификација 3-150mm 3-200mm 4-300мм

DEN 7488.00

Пристапност
Во достапна форма

Мерен Опсег : 3-150mm/3-200mm/ 4-300мм.На точноста : 0.03 mm.Внатрешниот Ритам ширина Дигитални Displaycalipers Точно да се Измери Мали Дупки.HD голем екран,Дигитален дисплеј, лесно да се чита. 4 CR13 Висока Јачина од не ' Рѓосувачки Челик Material Stable И Носат-отпорни, отпорни на Корозија.Тип : Дигитални Calipers DIY Материјали : Metalworking Material : Нерѓосувачки Steel Measurement Опсег : 3-150mm/3-200mm/ 4-300mm Accuracy : 0.03 mm Inner Ритам ширина Дигитални Displaycalipers Точно да се Измери Мали Дупки.HD голем екран,Дигитален дисплеј, лесно да се чита.4 CR13 Висока Јачина од не ' Рѓосувачки Челик Material Stable И Носат-отпорни, отпорни на Корозија.Пакет Листа : 1 x Vernier Caliper Note : 1. Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви Благодариме За Вашето Разбирање.Дигиталниот caliper може точно да се измери внатрешен дијаметар, надворешниот дијаметар, чекор должина и длабочина.

Главните карактеристики

Избор на клиент