.

.

Рм-yd028 Заменува со Далечински Управувач Одговара за Sony Bravia LCD LED Тв Kdl32l5000 Kdl46s5100 Kdl32xbr9 Kdl52v5100

Рм-yd028 Заменува со Далечински Управувач Одговара за Sony Bravia LCD LED Тв Kdl32l5000 Kdl46s5100 Kdl32xbr9

DEN 174.72

Пристапност
Во достапна форма

Ова е РМ-YD028 Bravia LCD LED ТВ Замени Далечински управувач за sony тв.Нема потреба да програма, само стави во батеријата може да работи.ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате со нас преку порака систем, ние и ветуваме да feed врати во рок од 24 часа, ви благодариме.ние 60 дена гаранција за квалитет, и најдобар квалитет.ви благодариме за купување.ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате со нас преку порака систем, ние и ветуваме да feed врати во рок од 24 часа, ви благодариме.Работа со : KDL19 M4000 KDL19 M4000/D KDL19 M4000/G KDL19 M4000/L KDL19 M4000/P, KDL19 M4000/S, KT98800010 KDL32 L5000 KDL46 S5100 KDL32 XBR9 KDL52 V5100 KDL46 V5100 KDL52 S5100 KDL32 S5100 KDL40 V5100. Ова е Sony РМ-YD028 Bravia ТВ Заменува со Далечински Управувач.Но функција е исто оригиналот, на Секое Копче е исто како и оригиналот.ако имате било каква употреба прашање, ве молиме слободно да ги споделите со нас со користење на Порака систем, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, благодарение Нема потреба да програма, само стави во батеријата може да работи.ние 60 дена гаранција за квалитет, и најдобар квалитет.ви благодариме за купување.Некои знаејќи модел како што е подолу : KDL19 M4000 KDL19 M4000/D KDL19 M4000/G KDL19 M4000/L KDL19 M4000/P, KDL19 M4000/S, KT98800010 KDL32 L5000 KDL46 S5100 KDL32 XBR9 KDL52 V5100 KDL46 V5100 KDL52 S5100 KDL32 S5100 KDL40 V5100 KDL26 L5000 KDL40 S5100 KDL32 LL150 KDL32 L504 KDL40 SL150 KDL46 VL150 KDL46 S504 KDL55 V5100 KDL40 S504 KDL-19 L5000, KDL-22 L5000, KDL-26 L5000, KDL-32 L5000, KDL-32 L504, KDL-32 LL150, KDL-32 S5100, KDL-32 XBR9, KDL-37 L5000, KDL-40 S504, KDL-40 S5100, KDL-40 SL150, KDL-40 V5100, KDL-40 VE5, KDL-46 S504, KDL-46 S5100, KDL-46 V5100, KDL-46 VE5, KDL-46 VL150, KDL-52 S5100, KDL-52 V5100, KDL-52 VE5, KDL-52 VL150, KDL-55 V5100, KLV-32 S510 A, KLV-40 S510 A, KLV-40 SL50 A, KLV-46 S510 A, KLV-52 S510 A answer : ___________________________ Note : Ние обезбеди 30-дена-гаранција, ако имате било каков сомнеж или проблеми во врска со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку порака кутија, ние ќе ви одговори во рок од 24hours и да помогне да се реши секој прашања, благодарение~.

Главните карактеристики

Избор на клиент