.

.

Туш Завеса Лагер Сет со 12 Прстени за Када Тешки Божиќ Декоративни Туш Завеса 72x72 Инчи Среќен Божиќ Дрво

Туш Завеса Лагер Сет со 12 Прстени за Када Тешки Божиќ Декоративни Туш Завеса 72x72 Инчи Среќен Божиќ Дрво

DEN 551.52

Пристапност
Во достапна форма

Празник Украси : Божиќ е наскоро, користете го овој Божиќ туш завеса наместо на обичните туш завеси да се направи вашиот дом повеќе празнична.На нетранспарентно шема подобро ги штити приватноста.Големина : Овој Божиќ туш завеса нуди три големини за да го изберете, имено 60x72in, 66x72in, 72x72in, можете да изберете во зависност од големината на бања или када.Бањата станува тема божиќ, Тоа е возбудливо да се размислува за тоа!Исто така може да биде привремено да се користи како тема Божиќ ѕид ќебе.Додатоци : Опремен со 12 цврсти пластични туш завеса куки, кои може да се користат со директно или криви туш прачки. Може да се мијат со рака или со машина, не избелени.Материјал : туш завеса е направен од pongee ткаенина, која е ефикасно водоотпорен.Next, јас ќе ве запознаам со некои детали за овој Божиќ туш завеса лагер. Употребата на high-definition печатење, елка, Дедо Мраз, елен, снегулка и други Божиќ елементи се многу реални, создавање на повеќе среќна нова година атмосфера.Можете лесно може да се повлече туш завеса а исто така го промените вашиот омилен туш завеса куки за да одговара на домашна декорација.Дали сте загрижени за целата бања добивање на влажни и по секое капење?Мислам дека можеби ќе треба туш завеса лагер за да се реши овој проблем. Не исчезнува, многу цврсти и издржливи.Мултифункционален : спречување на вода за прскање од јавните до местото надвор од туш за време на туш, па како да се посебно на влажни и суви; играат оклопна улога за лице во туш, како што се кампување, спа третман; исто така, може да се користи како завеса.Тоа се суши брзо после туширање за да се задржи туш и тоалет сува и удобно. Тежината на овој туш завеса е многу мала, само 340g/400g/440g, па нема потреба да се грижите за целата лагер паѓа надолу бидејќи се премногу тешки.Package1 x Божиќ туш curtain12 x туш завеса hooks Guarantee If постои било каков проблем со производот, ве молиме слободно да контактирате со мене, јас ќе ви обезбеди со наплата или да го замени со нов производ според вашите потреби.Здраво, добредојдовте на нашата продавница!Јас сум многу среќен што сте ја одбрале овој производ.Тоа е многу едноставна.Божиќ доаѓа, дали сте размислувале за тоа како да ја декорирате вашиот дом?Не двоумете се повеќе, мислам дека овој Божиќ туш завеса лагер ќе изненади вашето семејство!Ви посакувам среќна нова година!.

Главните карактеристики

Избор на клиент