.

.

Бебе Килим Очи Зајакот Ушите Слушалки Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе Стомак Време Бебето Се Игра Мат 39.4x39.4 инчи

Бебе Килим Очи Зајакот Ушите Слушалки Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе

DEN 551.52

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Dacron.Големина : 27.6x27.6 инчи/31.5x31.5 инчи/39.4x39.4 инчи.Тежина : 0.21/0.26/0.31 кг.Стандардната големина на круг област рус, мека и не се лизга,тоа е наменска за деца и бебиња.Тие може да ползи, спиење и да играат игри на патосници без чувство на затвореници.Лесно да се свитка и лесно да се носат.Тоа е многу погодна за користење кога се подигаат од шатори.На килими се спакувани и вакуум кеси за да се обезбеди тоа е чиста и уредна.Затоа што поклопецот ќе го направи тоа поклопецот кога е примено, тоа ќе биде обновено во неколку дена.Не користите машина за чистење.Обидете се да се мијат или избрише нечисти делови со ладна вода и благ детергент, а потоа се исуши.Ова е повеќето пригоден начин.Овој прекрасен килим додава еден допир на боја на вашиот простор за живеење со своите возбудливи и креативен дизајн, веднаш вртење било соба во инспиративни дома.Материјал : Dacron.Не се Лизга, сигурна и Безбедна : додадовме не се лизга на дното на дизајнот да се задржи на тепих како стабилна како е можно и да се изгради мала пена подлога за да ја зголеми својата underfoot Полнота и да се обезбеди некои амортизирање.Не-Токсични, Противалергиски : Сите наши површина тепих се противалергиски, и идеална за луѓето со осетлива кожа или алергии.Antistatic третман го прави вашето дете безбедно да се користи.Применливи Прилики : Ова мека кат мат е многу погодна за детски соби, бебе соби, бебето може да спие, ползат и се игра со доверба.Во прилог, на подот мат исто така, може да биде ставен во дневна соба, спална соба, игра соба, во близина на кафе на маса, гарнитура и на други места.Домашно милениче Мат : Овој круг мат е идеален за спиење како мачка и куче.Големината е само право.Тоа е многу лесно да се отстрани домашно милениче коса на мат со едноставно да се направи тоа со леплива објект.Таа е погодна за сите сезони.Лесен за Чистење : да се Избегне со користење на машина за чистење, ги со ладна вода и благ детергент.Answer : ___________________________ Note : подот мат може да има некои брчки поради виткање транспорт.Ве молиме ставете ја во неколку дена за да се вратите, или да користите тешки предмети за да им помогне на враќање на неа.

Главните карактеристики

Избор на клиент