.

.

Големи Правоаголни Корпи за Складирање, Африкански Животни Леопард Цвеќиња Плакарот Чување на Кутии за Организирање Кошеви

Големи Правоаголни Корпи за Складирање, Африкански Животни Леопард Цвеќиња Плакарот Чување на Кутии за Организирање

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

Оксфорд Ткаенина.Увезени.Не Затворање затворање.Материјал - 300 D Оксфорд ткаенина, тешки Ткаенина, Не е лесно да се оштетат.Големина - 22.0 x 12.6 x 11.4 во / 56 x 29 x 32 см, со цврстата рака на рака.Дизајн - Четири поддршка колони, поддршка шопинг кошница по инсталацијата, а на дното е задебелена, која е постабилна и издржливи.Кога не се во употреба, само отстранување на протезата.Шик Надгради Tote : Екстра долг носат рачки може да се одржи во својата рака или може да се потпира на вашиот надлактицата одржување на рацете да ви бидат слободни, додека вие продавница.Обновливи и ЕКО Пријателски - Еден обновливи шопинг торба е еднакво на 1000+ време на користење на пластични отпадоци и кеси.Одлична алтернатива за еднократна употреба пластични кеси, кои често не се рециклира, и често ја загадуваат патишта и други јавни површини.Изберете модерен и еко-пријателски начин да се заштити нашата Земја.Чувајте ги здипли шопинг кеси во вашата чанта или автомобил за итни случаи или активности на отворено.

Главните карактеристики

Избор на клиент