.

.

Цветни Хартија Плочи 7.28 Инчи Гроздобер Мала Партија Плоча 24-каратно

Цветни Хартија Плочи 7.28 Инчи Гроздобер Мала Партија Плоча 24-каратно

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот Вклучува : 24 флорални партија плочи.Смалуваат-завиткан.Големина : Прибл 7.28" во дијаметар, совршена големина за партија.Уникатен Дизајн : 6 убави цветни дизајн со златна фолија декорација.Секој дизајн има 4 плочи.Одлична за Забава : Совршен за пролет тематските партии, бебе туш, градина забава, роденден, свадба и многу повеќе.Да ги користите како партија ќе се сретне и сите вашите гости ќе љубов.Нашите Предности : Трајни хартија плочи.Светла боја печатени.Добро спакуван.Цветни Хартија Плочи 7.28 Инчи Гроздобер Мала Партија Плоча 24-каратно.

Главните карактеристики

Избор на клиент