.

.

Тимот на Голф Воениот Чадор со Заштитна Обвивка

Тимот на Голф Воениот Чадор со Заштитна Обвивка

DEN 2193.60

Пристапност
Во достапна форма

НЕ BRAINER ЧАДОР КАРАКТЕРИСТИКИ – Ајде да не reinvent воланот тука, во овој чадор е издржлив и совршено да ги понесете со вас на вашиот следните 18; Земи леани зафат и кликнете на својата авто-отворање на копчето за да се открие широк, двојно балдахин кој лесно блокови правец и ви држи сува од дожд.

Главните карактеристики

Избор на клиент