.

.

Карен Модерна Современа Табела Светилка со Маса Врвот Dimmer 36 Високи Темно Златна Чаша Исклучување Бела Ткаенина Тапан Сенка Оркестарот за Дневна Соба и Спалната со?

Карен Модерна Современа Табела Светилка со Маса Врвот Dimmer 36 Високи Темно Златна Чаша Исклучување Бела Ткаенина

DEN 3839.52

Пристапност
Во достапна форма

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 36" висок целина.Сенка е 9 1/2" висок x 16" широк.Користи еден максимум 150 вати стандард база сијалица (не се вклучени).On-off приклучок за префрлување.Модерна, современа светилка од Possini Евра Дизајн.Заострените, високи светилка тело е во темна злато чаша.Оф-бела ткаенина сенка, со широк опсег на себе трим врвот и на дното.Вклучува бела plug-in single-пол tabletop нежните со лизгачот се префрлите.Овозможува светилка за да работат како dimmable 3-начин дизајн.Dimmer има 8 метри долг кабелот.Dimmer е компатибилен со халоген и блескаво светилки, и повеќето dimmable CFL и LED сијалица дизајни.Максимален капацитет е 150 w.Додадете елегантен убавината на вашиот дом, со овој возвишеното темно злато табела светилка.Изградена во стакло, високи дизајн карактеристики на разбраното и минималистички заострените колона профил.Оваа светилка доаѓа со tabletop dimmer, кој ви овозможува да го контролирате нивото на осветлување.Едноставно внесете го светилка приклучок во dimmer штекер, а потоа лизгајте го прекинувачот за контрола на слабо или заличи на осветлување.

Главните карактеристики

Избор на клиент