.

.

4 Парчиња Двојно Удира Фризура Hairpin Двоен Слој Пресврт Plait Headband Со Алигатор Клип корејски стил Мода Коса Додатоци Стил Алатки за Жени, Девојки и Дами (4, Браун)

4 Парчиња Двојно Удира Фризура Hairpin Двоен Слој Пресврт Plait Headband Со Алигатор Клип корејски стил Мода

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Двоен Удира Фризура Hairpin е направен од смола материјал, тоа е мала тежина, но многу цврсти, трајни и мала Тежина, добра флексибилност и нема да им наштети на вашата коса.Забот дизајн : дел од headband дека контакти косата е дизајниран со конвексни забите, тие може да безбедно се одржи дебели или тенки влакна, не се лизга на зафат точки, без повреда на вашата коса, да ви донесе добар изглед на фризурата.Лесен за користење clip : исто така, Постојат 8 клипови на headband, можете да изберете било кој број, и клипови се слободни да облик, Лесно и практично да DIY шармантна коса стил.Повод : На заби клип hairbands се погодни за повеќе наврати, Совршен за шминка, миење лице, спортови, јога, outwork, Погоден за средината на коса и долга коса за сите возрасти.Пакет : ќе добиете 4pcs заби клип hairbands.Многу погодна како подарок за пријатели, семејството, колеги и соучениците.Функција на Забот дизајн : дел од headband дека контакти косата е дизајниран со конвексни забите, тие може да безбедно се одржи дебели или тенки влакна, не се лизга на зафат точки, без повреда на вашата коса, да ви донесе добар изглед на фризурата.Лесен за користење clip : исто така, Постојат 8 клипови на headband, можете да изберете било кој број, и клипови се слободни да облик, Лесно и практично да DIY шармантна коса стил Спецификација : Материјал : Смола Димензии(Прибл.) : L-Должина 12.3 cm, S-Должина 7.2 cm Пакет се вклучени 4 x Двојно Удира Фризура Hairpin.

Главните карактеристики

Material:
Resin
Size(Approx.):
L-Length 12.3cm, S-Length 7.2cm
Package included :
4 x Double Bangs Hairstyle Hairpin :
Избор на клиент