.

.

Whisk Метла, Вода Торба, Преносни Лесно да се Чисти Течење-Доказ Не-Токсични и Невкусна Отворено Навлажнувачки Торба Користи за развој на Планински Туризам, Крос-Кант?

Whisk Метла, Вода Торба, Преносни Лесно да се Чисти Течење-Доказ Не-Токсични и Невкусна Отворено Навлажнувачки

DEN 2242.80

Пристапност
Во достапна форма

ДОБАР КВАЛИТЕТ - Природни азија метла трева е главен материјал на овој whisk метла.Тоа е мека, лесна и издржливи, оваа слама метла ќе ви даде леснотија на користење.ДЕКОРАЦИЈА ИДЕЈА - Зошто да не се направи вашиот дом се издвојува со оваа слама whisk метла?Целокупниот простор дефинитивно ќе стане повеќе импресивен!.ДЕКОРАТИВЕН ОБЈЕКТ - ова не е само метла за убедливо но исто така и некој објект за декорација!Се откажам мала метла до вашиот камин да им даде на вашиот простор за живеење малку на селски, гроздобер атмосфера!. 【 TPU МАТЕРИЈАЛ】BPA-free, притисок толерантни,трајни,носат-отпорни,не - токсични и невкусна, идеален за надворешна употреба навлажнувачки и кеси. 【 ВОДА ВШМУКУВАЊЕ МЛАЗНИЦАТА】 Силикони вода млазницата, директно пиење цевка, мазна апсорпција на вода, опремени со специјални прашина маска, чиста и хигиенски исправна.Домаќинство Агол Метли, чисти секој агли, двете возрасни и деца лесно може да ја користите оваа слама рака метла за чистење на секој агол од куќата, канцеларија или било кој простор.★ Брендот е основан во 2015 година, посветена на иновации и корисниците на надоместоците, да стане светска класа производи и услуги име на Производ : отворено вода за пиење bag Model : 202008043 Material : TPUColor : blue Specification( ширина x должина) : 2 L : 17x40cm Weight : 140g Straw : 100cm( нема вода млазницата) Употребливи вода температура : -20℃~50℃ : 1. Пренослив дизајн, лесно да одиме и practical2. Кога ќе треба да се пие вода, прв отворен вентил и потоа нежно гризење на главата допрете.Ако треба да се затвори тоа, ве молиме притиснете назад down3. На штекер цевка е брзо поврзани со тока, и едно - копче демонтажа брз заклучување спречува водата leakage4. Водата штекер база е опремен со брз заклучување на уредот, торба телото може да се користи како вода контејнер сам, и нема да излегуваат во јавноста кога нема водовод connected5. Компатибилен со ладна вода и топла вода, не се варат водата Ние обезбедуваме 24 часовна онлајн услуга за клиентите.Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете ни e-mail.

Главните карактеристики

Избор на клиент