.

.

Ротирачка Капа Екранот Рек, Самостојна Метал Капа Рек Дрво, 5/6/7 Ниво Купола Шапка Носителот, Мало Шапка Екранот се Залагаме за Капа, Перика, 65 X22in, Црна, Бела, Златен (Б

Ротирачка Капа Екранот Рек, Самостојна Метал Капа Рек Дрво, 5/6/7 Ниво Купола Шапка Носителот, Мало Шапка Екранот

DEN 446.40

Пристапност
Во достапна форма

Име : Подот ротирачка капа екранот stand Color : црна, бела, gold Size : 165×56cm/65×22in Material : Метал/Iron Scope на примена : низ трговски центри, спални соби, cloakrooms, магацини за складирање, чување rooms The пакетот вклучува : капа рек×1. Мулти-слој дизајн-голем капацитет, уредно чување.Тоа обезбедува на клиентите со прелистување на погодност.

Главните карактеристики

Избор на клиент